נפתחת סדנת כתיבה!!!

"גלית היא כמו צ'כוב על כדורי עראק. מנחה מגניבה וכשרונית שעושה חשק לאכול מילים ישר מהאצבעות. המפגשים שלנו בימי שלישי היו לי עיר מקלט של ממש. חוויה אינטלקטואלית תובענית ולא מתחנפת, רעם של צחוקים ליריים והמון והמון השראה שבנתה פגישה אחרי פגישה".
אלכס רויטמן

אלכס רויטמן

"השתתפתי בכמה סדנאות כתיבה בעבר אבל באף אחת לא נהניתי כמו בסדנה של גלית. גלית מצליחה לייצר שילוב נדיר של מקצועיות, חמימות ביתית (וערגליות) וכיף שהופכים כל מפגש לאירוע מיוחד".
אביעד

אביעד

"השתתפתי בשתי סדנאות כתיבה של גלית דהן. גלית מורה ומנחה מעולה, בעלת נסיון וידע שלא יסולא מפז. למדתי רבות מהערותיה והתייחסותה לטקסטים השונים שעלו, כמו כן היא מסוג המנחים/מנחות שבאמת מאפשרים ביטוי אישי לכל משתתף וכל זאת באווירה נעימה ופתוחה. במסגרת הסדנאות של גלית כתבתי לא מעט, ובעידודה, לכל הרוצים לכתוב, מומלץ בחום רב!!!"
משה אהרוני

משה אהרוני

"הסדנא שכנעה אותי שגלית אינה אלא קוסמת. אחרת, איך אפשר להסביר כיצד זמנים משוגעים, כיפיים ושובבים כל כך הניבו בנו מקצועיות חדשה? איכשהוא, בין העצות החדות לבדיחות ולצחוק, הפכנו לבעלי מלאכה. במקום להסתמך על השראה למדנו איך לגשת לכתיבה, באלו כלים להשתמש, מה לעשות כשנתקעים….וקנינו כך את הבטחון הדרוש כדי לכתוב בכל עת, ולכתוב טוב יותר".
רחל דנצינגר

רחל דנצינגר

בסדנה ניתן כלים לבניית עלילה, דמויות, דיאלוגים, מונולוגים, יצירת אמינות ספרותית ועוד, תוך שימוש במקורות ובטקסטים ספרותיים מגוונים.

במהלך העבודה נתוודע לסופרים שונים וננסה לגלות את המנגנון הפועל מאחורי יצירותיהם. כחלק מתהליך הלימוד יינתנו תרגילים ועבודות בית, וכמובן חומר קריאה רב.

כמה? הסדנה כוללת 10 מפגשים בני שעתיים
מתי? פתיחה ב11.1.21 ימי שני  19:00-21:00
איפה? בזום

הרשמה